Oua, legume…curry. Interesanta combinatia, desi unora le poate parea ciudata. Nu e deloc ciudata (e un fel de mancare comun in India – ador mancarea indiana) si e si extraordinar de gustoasa.
Recunosc, sunt biscuitii pe care ii pap dimineata, alaturi de o cafea cu lapte! Asta e, nimeni nu e perfect!😂. Unul imi ajunge, avand in vedere consistenta! Piticii nu se prea dau in vant dupa biscuiti in ultima perioada, probabil ca din cauza temperaturilor ridicate, preferand fructele in locul lor.










