Buna dimineata, weekend draga! Te servesc cu o madeleina, numai sa stai mai mult! Ce spui? Daca esti de acord, poti lua si doua, nu ma supar! Cu drag, o mamica!
Ma tot intreaba mamicile cand am timp pentru toate. Sau cum de am timp. Pai, nu am timp, ba chiar deloc, pentru toate. Am timp doar si numai pentru ce vreau eu sa am timp. Am setate cateva prioritati, la fel si sotul meu, impartite frateste, cu precizie, astfel incat sa ne facem viata mai usoara. Chiar daca e barbat, nu inseamna ca nu poate da cu aspiratorul, pune rufele la spalat sau spala pe jos. Stie ca daca viata mea e grea, viata lui e si mai grea :p…Copilul e prioritate comuna, ala nu se imparte. :), desi aici, recunosc, mie imi place sa ma joc mai mult.










