A fost o nebunie de duminica din care ne-am infruptam alaturi de prieteni buni. Si copiii, dar si adultii au decretat ca a fost bun. A fost…nu mai este. 😀
Imi place sa ma joc in bucatarie. Sunt precum copiii in preajma jucariilor. Nu o fac de nevoie, ci de placere, imi gasesc relaxarea in combinatii alimentare, forme si gusturi. Sunt gurmanda, dar nu mananc mult, de aceea si cantitatile sunt mici, 3-4 briose, forme de 10cm. Dar joaca mea, in general dimineata cand lumea doarme, imi aduce zambetul pe buze.










