Cand am plecat in mini-vacanta, am zis sa pregatesc niste chiftelute din piept de pui ca sa avem pe drum. Dar al meu a luat pulpe, asa ca…nu mai fac chiftelute cu piept de pui niciodata. 😄
Au fost pregatite pentru cina, speram sa le doreasca simple, cu ceva legume crude, dar nu a fost sa fie, le-a vrut cu sos. Noroc ca am mereu o cutie cu sos in congelator, de cele mai multe ori sosul cu mar, cel care ii place cel mai mult, reteta aici.










