Aveam câte un pumn de linte roșie și verde, insuficient pentru a face câte o mâncărică sau supă din fiecare. Așadar, a ieșit un mix.
Când fac lapte vegetal pregătesc mereu și niște biluțe energizante. Varianta de astăzi este de hrișcă, având în meniu laptele de hrișcă (rețeta aici), dar puteți să pregătiți aceste biluțe și fără să faceți lapte.










