Zilele trecute am găsit în mediul online o fotografie cu o ciorbă. Știam că vreau ciorba aceea, dar nu era însoțită de o rețetă, așadar am improvizat și a ieșit minunată!
Când eram copil treceam pe lângă vitrinele unde se rotisau pui mici, întregi și îmi doream mereu să intru să mănânc. Ei bine, asta se întâmpla extrem de rar și parcă pofta aceea a rămas, chiar dacă sunt multe variante de pregătit și în casă. Așa că, azi am făcut un pui zvăpăiat la Ninja Foodie dar se poate face și la cuptor.










