Nu este un secret că în perioada aceasta la noi în familie se face forțat o pauză de la ouă și lactate. Dar cum pofta nu ține cont de regimurile noastre, astăzi am testat niște chifteluțe din carne de porc fără ou și trebuie să fiu sinceră cu voi: îmi plac mai mult decât cele cu ou!
Pentru noi, cel mai relxant pranz este cel de sambata. Nu ne grabim nicaieri, nu stam cu grija ca trebuie sa facem ceva anume sau sa ajungem undeva. Preferam mancarea gatita in weekend pentru ca in timpul saptamanii o cam sarim din lipsa de timp. Copilul mananca la after school, asa ca, noi ori mancam pe undeva, ori nu mancam deloc 🙈.










