Deși fan hrișca la începuturile diversificării, Stefi – băiețel deeeeloc mofturos de altfel🤪, s-a “lăsat” de gusturile mititele si a zis: “gata cu hrișca! S-o pape Bogdi!”. Chiar asa, sa-l mai crească si pe el! Si mai vorbim pe urma!
Desi eu am intrat la dieta, sotul si copilul, nu. Ca sa imi fac dieta mai ”usoara”, continui sa le pregatesc chestii la care sa salivez…macar am pregatit minunea asta cu o zi inainte de dieta, asa ca am apucat sa o gust…as fi putut amana inca vreo cateva zile, dar pantalonii mei au spus NU, NU, NU…In fine, se vor bucura doar ei de krantzul asta insiropat.
Nu e cel mai nutritiv preparat din lume, dar pe langa pofta mea, va manca si ea o bucatica, poate…nu e fan dulce, dar asa, o muscatura, probabil ca va exista. Dupa care urmeaza: “nu vreau asta, mersi!”. A preferat intotdeauna altceva in loc de dulce. Nici eu nu sunt fan dulce, dar, uneori, as manca o ciocolata de casa.










