In noaptea dintre ani, am servit printre altele, o tarta dulce sarata, cu branza de capra, ceapa caramelizata si smochine. A fost mmmmmm, delish si apreciata de toata lumea.
Cu siguranta ramane de multe ori cate o bucata de carne nemancata, mai ales la mesele copioase de sarbatori. O putem usor recicla in burgeri, lipii cu carne, salate, briose, checuri aperitiv si cate si mai cate…De aceasta data, am reciclat o bucata de piept de pui in niste mini-burgeri. Eu am gasit unii curatei in magazin, dar puteti inlocui cu paine sau cu reteta de mini-burgeri facuti in casa, reteta aici.










