Desi a trecut Craciunul, iarna e in plina splendoare…splendida, dar fara zapada 🙈.
In orice caz, iarna fara aroma de scortisoare si mere…nu, nu se poate!
A fost o cina pe cinste si foarte apreciata de Mara care e pe “starving” mode de la episodul de gastro. A mers de minune cu salata de andive pregatita dupa reteta Andreei de la Taste Bazaar.










