Sa ridice mana sus cine isi aminteste cutia metalica albastra de la faimosii biscuit danezi. Eu ridic mana sus prima, puteam manca o cutie intreaga si inca mai voiam. E ceva la biscuitii astia care ii face iubiti. O fi gustul, o fi textura…sau poate ambele…Cu siguranta, acestia va vor placea. I-am pregatit fara oua, am inlocuit oul cu o banana bine coapta si iacata ce a iesit…
Kidscuiți Miss Brânzică, Mr Lăptic Patiserie










