Iubeesc cartoful dulce! Pentru ca e iubit de piticii mei, in preparate, pentru ca imi place si mie, pentru ca are un indice glicemic mic, de ce nu?:)) Rucolla e frunzica mea preferata, asa ca: cui nu-i place nu are decât sa o pescuiască din salata!:)) Iar în combinație cu branza si patrunjel e WOOW! Cine nu ma crede, nu are decât sa se convingă singur!
Legume și leguminoase Miss Brânzică, Mr Lăptic Salate baby
Asa-i de bine cand e luni si suntem liberi…
Am vrut sa plecam undeva, apoi, am realizat ca mai bine stam acasa. Copila insista sa stam acasa, suntem mereu pe drumuri, si noi si ea.
Iti iei casa, platesti rate, apoi iti dai seama ca ai o casa, gradina doar ca sa fie. Nu te bucuri de nimic. 4 zile de stat acasa. 😄 Ne bucuram de ce avem. Si, apropo, mic dejun😂: terci cu lapte de cocos si suc de ananas.










