O salata cat o mie de cuvinte. E de post, vegana, si s-a mancat rapid si cu pofta.
E vara-vara, e vara afara, iar cuptoarele nu vor sa mai porneasca decat dimineata 😄Bine, notiunea de cald e relativa in Luxemburg, dar au fost cateva zile extrem de calduroase. Acum, am revenit la gecute 😂…Salata aceasta racoroasa a mers de minunea in zilele toride, iar eu cred ca am mancat de cel putin doua ori. Copilul e oricum fan salate.










