Povesti, întâmplări, experiențe

Concurs

martie 19, 2018

În semn de mulțumire pentru că ne sunteți alături, in numar din ce in ce mai mare (peste 5000 like-uri de pagina si 40 000 accesari lunare) vom organiza un concurs🎉😍.

Update: Concursul a luat sfârșit! Câștigătoarea este Magda Adelina (nr 34). Dovada extragerii o găsiți pe pagina noastră de facebook Mybabyfood. Prietenii noștri de la TeddyStore mai au o surpriză pentru membrele grupului nostru de facebook. Dacă nu sunteți deja membre, vă invităm să aderați rapid (click aici), să puteți profita de reducerile oferite de TeddyStore membrelor. Felicitări tuturor pentru participare!

Premiul va consta intr-un voucher de 150 lei, oferit de taticul TeddyStore, pe care il gasiti si pe pagina TeddyStore. In permanenta alaturi de copilasii nostri, ne straduim sa le oferim o alimentatie sanatoasa, insa nu neglijam nici dezvoltarea creativitatii, a activitatii motorii, a imaginatiei si a indemanarii piticilor. Pe www.teddystore.ro, gasim o varietate mare de jocuri si jucarii, destinate atat celor mai mici dintre pamanteni, cat si voinilor gradinari, baietei si fetite. 

Asadar, gasim de toate: de la jucarii de plus, obiecte de desenat, intrumente muzicale, plastelina, nisip kinetic pana la jucarii Montessori, jocuri de societate si puzzle-uri clasice sau de lemn ( la care este aplicata si o reducere de 30%).

 

Reguli de concurs:

  • toți urmăritorii noștri pot participa la concurs.
  • pentru a fi validată înscrierea la concurs, vă rugăm să scrieți un comentariu la acest articol. Ne puteti transmite un gand bun, cum ați descoperit Mybabyfood, care este rețeta sau articolul favorit, cui ați recomanda acest blog sau pur și simplu câteva cuvinte despre dumneavoastră.
  • Fiecare persoană înscrisă la concurs va primi un număr de participare.
  • La finalizarea concursului, câștigătorul va fi ales random.
  • Filmulețul cu extragerea va fi făcut public pe pagina noastră de facebook. O găsiți cu un click aici.
  • Perioada de desfășurare a concursului este: 19 – 23 martie 2018.
  • Înscrierile se pot face până în data de 24 martie, ora 00:00.
  • Extragerea va avea loc duminica, în data de 25 martie, in intervalul 9.00-10.00.

Vă dorim succes și vă mulțumim că ne sunteți alături!❤️

 

You Might Also Like

247 Comments

  • Reply Andrea Petra martie 19, 2018 at 6:55 am

    Inspiratia mea de zi cu zi.Va multumesc ca existati.

    • Simona
      Reply Simona martie 19, 2018 at 7:43 pm

      1❤️

  • Reply Daniela Dumitrita salagean martie 19, 2018 at 6:56 am

    Am descoperit mybebefood.ro pe facebook sunteti cei mai tari . Va recomand tuturor medicilor.💋💋💋💋

    • Reply Daniela Dumitrita salagean martie 19, 2018 at 6:57 am

      Tuturor mamicilor😁😁😁😁

    • Reply Daniela Dumitrita salagean martie 19, 2018 at 7:00 am

      Am descoperit mybebefood.ro pe facebook sunteti cei mai tari . Va recomand tuturor mamicilor .💋💋💋💋

    • Simona
      Reply Simona martie 19, 2018 at 7:44 pm

      2❤️

  • Reply Lavinia martie 19, 2018 at 7:04 am

    Bună ziua. Ma bucur ca am descoperit blogul dvs pt ca am găsit și rețete cu pseudocereale. Felicitări pt ceea ce faceți!

    • Simona
      Reply Simona martie 19, 2018 at 7:44 pm

      3❤️

  • Reply Ruxandra martie 19, 2018 at 7:08 am

    Am descoperit Mybabyfood când am început autodiversificarea cu băiețelul meu și mi se învârtea capul de tabele, liste, piureuri, legume interzise etc. Așa că am respirat, am mers pe intuiție și m-am inspirat. Încă ne inspirăm de aici 😊

    • Simona
      Reply Simona martie 19, 2018 at 7:44 pm

      4❤️

  • Reply Oana Todireanu-Stan martie 19, 2018 at 7:14 am

    Felicitări pentru articole, rețete și detalii!

    • Simona
      Reply Simona martie 19, 2018 at 7:45 pm

      5❤️

  • Reply Andronache Andreea (Andy Vots) martie 19, 2018 at 7:16 am

    Hello! Efectiv iubesc MyBabyFood! ❤️
    Retete si mamici absolut minunate, zilnic gatesc cu placere pentru piticul meu Alex (1a6l). Pana acum preparatul preferat pare sa a sa fie marul copt cu budinca de amaranth 😋, desi toate retetele sunt pe gustul piticului.
    Va dorim multe luni inainte, la cat mai multe like-uri, vizualizari si urmaritori! 👍
    Multumesc si pe aceasta cale Simonei Popa, pentru ca mi-a adus la “cunostinta” acest site minunat, la fel si grupul! 😘

    • Simona
      Reply Simona martie 19, 2018 at 7:45 pm

      6❤️

  • Reply Gabriela Mitrache martie 19, 2018 at 7:19 am

    Cel mai potrivit loc pentru rețete sănătoase informații corecte și oameni frumoși!

    • Simona
      Reply Simona martie 19, 2018 at 7:46 pm

      7❤️

  • Reply Georgescu Mirela martie 19, 2018 at 7:20 am

    Abia acum am descoperit pagina dar va voi urmari in continuare.Sunt mamica a doua fetite deci am ce invata.

    • Simona
      Reply Simona martie 19, 2018 at 7:46 pm

      8❤️

  • Reply Panait Manuela martie 19, 2018 at 7:32 am

    Particip!
    Site l am descoperit cautand retete pentru copii! Niste imagini care nu iti vine sa le mananci, zici ca sunt tablouri! Retete frumoase si usoare pentru un trai sanatos! Am recomandat site mai multor prietene care au copii la inceput de diversificare! Felicitari pentru site faceti mamici fericite!
    Sper sa am succees!
    Zi frumoasa

    • Simona
      Reply Simona martie 19, 2018 at 7:46 pm

      9❤️

  • Reply Dinu Florentina martie 19, 2018 at 7:32 am

    Foarte interesant blogul mai ales pentru noi mamicile care avem mofturosi la masă. Băiețelul meu adoră mult rețeta de spirale cu sos de roşii iar eu „ador”să spăl după el 😂😂😂 mulțumim pentru rețetele minunate pe care ni le oferiți. La cât mai multe aprecieri! Le meritati din plin.

    • Simona
      Reply Simona martie 19, 2018 at 7:47 pm

      10❤️

  • Reply Madalina Andreescu martie 19, 2018 at 7:34 am

    My baby dots – batoanele din branzica sunt preferatele mele 🙂 As recomanda blogul oricarei mamici la inceput de diversificare, retetele sunt minunat si informatiile foarte utile.

    • Simona
      Reply Simona martie 19, 2018 at 7:49 pm

      11❤️

  • Reply Ramona Motrea martie 19, 2018 at 8:03 am

    Fetelor, pur si simplu m-am indragostit de voi. Mi-ati ajuns la inima si m-ati uns pe suflet cu implicarea voastra, atentia si caldura cu care gestionati comunitatea #mybabyfood.
    V-am gasit, evident, cautand retete baby friendly pentru a mea copila. Zilnic, preocupata de cresterea ei armonioasa, ma inspir, invat si evoluez alaturi de voi si de alte mamici cu aceleasi interese ca ale mele. Retetele de pe blog sunt rapide, gustoase si sanatoase, exact de ce are nevoie o mamica cu un pitic atarnat de piciorul ei 😊
    Suntem fanul tuturor retetelor de pe blog si printre acestea amintim: deja faimosii baby sofficini, felurite paste, kidscuiti care mai de care mai gustosi, pancakes, mar copt umplut cu fulgi, supe creme delicioase, si o pot tine asa mult si bine. 🤤
    Sunteti minunate si ma bucur tare mult ca v-am intalnit. ❤️

    • Simona
      Reply Simona martie 19, 2018 at 7:49 pm

      12❤️

  • Reply Gabriela H martie 19, 2018 at 8:19 am

    Eu v-am mai spus ca îmi sunteți dragi, cred. Sper! M-am bucurat sa fac parte dintr-un grup de diversificare a copilului încă de la crearea acestuia. Am avut noroc sa câștig o ședință de consiliere cu dr. Hadmas, în care mi-a dat câteva directive importante de urmat în primul an de alimentație al copilului meu.
    Apreciez mult la voi felul de a fi, prietenos, mereu cu un cuvânt bun în poșetă, cu sfaturi documentate și argumentate.
    Nu am testat nici măcar un sfert din rețetele pe care le aveți pe blog, însă pagina voastră e la Favourites și de fiecare dată când rămân fără inspirație dau un search. Să o țineți tot așa!

    • Simona
      Reply Simona martie 19, 2018 at 7:50 pm

      13❤️

  • Reply Daniela martie 19, 2018 at 8:28 am

    Keep up the good work!

    My favorite:
    http://mybabyfood.ro/2017/06/03/budinca-3m-cu-branza/

    • Simona
      Reply Simona martie 19, 2018 at 7:50 pm

      14❤️

  • Reply Adina martie 19, 2018 at 9:08 am

    Va urmaresc aproape zilnic. Imi cresc copiii ,gemeni de 2ani,cu ajutorul vostru si citesc cu interes aeticolele publicate de voi. Multumesc ,felicitari pt ceea ce faceti si….mult succes pe viitor 🤗

    • Simona
      Reply Simona martie 19, 2018 at 7:50 pm

      15❤️

  • Reply Alina Op martie 19, 2018 at 9:39 am

    De cand am descoperit mybabyfood doar de aici ne inspiram. Ce ne place cel mai mult din ce am gatit: salata cu avocado si ou, e preferata mea si a fetitei mele. Multe retete de succes!!!:)

    • Simona
      Reply Simona martie 19, 2018 at 7:51 pm

      16❤️

  • Reply Diana martie 19, 2018 at 10:59 am

    Toate retetele si sfaturile de la voi sunt minunate! V am gasit pe facebook. O alta mamica v a recomandat pe un grup si de atunci va urmaresc si incerc cat mai multe retete de la voi. Baietelul meu cu siguranta este incantat. Va pup si succes in continuare!

    • Simona
      Reply Simona martie 19, 2018 at 7:51 pm

      17❤️

  • Reply Daniela martie 19, 2018 at 12:11 pm

    Buna, Simona. Am descoperit de curand site ul si sunt tare incantata de retete. Toate arata apetisant. Am incercat pana acum negresa baby friendly si budinca de amaranth. Delicioase 😊 Mult succes in continuare

    • Simona
      Reply Simona martie 19, 2018 at 7:51 pm

      18❤️

  • Reply Simion Oana Alexandra martie 19, 2018 at 12:13 pm

    La Multi Ani! Va felicit din toata inima si va multumesc pt toate sfaturile!

    • Simona
      Reply Simona martie 19, 2018 at 7:52 pm

      19❤️

  • Reply Ana martie 19, 2018 at 12:26 pm

    Ador site-ul vostru! Dar mai ales…faimoasa negresa 😍 la multi ani si cat mai multe retete gustoase!

    • Simona
      Reply Simona martie 19, 2018 at 7:52 pm

      20❤️

  • Reply Petrescu dorina martie 19, 2018 at 1:02 pm

    Una din mariile mele placeri este gatitul!O data cu inceperea diversificarii micului Eric ,am aprofundat si mai mult aceasta pracere,incercand sa ii gatesc cat mai sanatos si diversificat!Iar el apreciaza de fiecare data munca mea!😍

    • Simona
      Reply Simona martie 19, 2018 at 7:52 pm

      21❤️

  • Reply Mosnegutu sorina alexandra martie 19, 2018 at 1:06 pm

    Am descoperit de curand site-ul, e super ok.
    Succes in continuare!

    • Simona
      Reply Simona martie 19, 2018 at 7:52 pm

      22❤️

  • Reply Ciurez Andreea martie 19, 2018 at 1:08 pm

    Bunaaaaa!Am descoperit grupul acesta minunat de la celalalt grup „Diversificarea si Nutritia copilului”, unde am gasit retete,informatii ,muuuuulta rabdare si o tonalitate extrem de blanda.Articolul preferat de mine este cel legat de spirulina, pe care o savuram cu placere .Va multumim pt tot!

    • Simona
      Reply Simona martie 19, 2018 at 7:53 pm

      23❤️

  • Reply Tora martie 19, 2018 at 1:12 pm

    V-am descoperit chiar in grupul de facebook pe care il administrez. Ma bucur enorm ca am avut parte de informații si retete delicioase din partea voastră. De cand m-am imprietenit cu voi doua, continui sa va recomand, in mod speci pe Roxana, care ne ajuta cu meniurile pt o diversificare sănătoasă.
    Sunteti singurul grup pe diversificare pe care eu l-am recomandat in DoctorMum.
    Fara voi nu as fi stiut sa imi hranesc copila 😂 Timp de 2-3 luni bune am tot incercat sa ma informez corect dar mi s-a parut cumplit de greu.
    Va multumesc din suflet ca existati ! Va multumesc si in numele membrilor din grupul DoctorMum ! Sunteti pur si simplu minunate !

    • Simona
      Reply Simona martie 19, 2018 at 7:53 pm

      24❤️

  • Reply Coroian martie 19, 2018 at 1:13 pm

    Buna,
    Imi place foarte mult Mybabyfood, dar cel mai mult ii place micutului meu preparatele gustoase , pe care le face mami inspirata de pe acest site.
    Pe Dna Dr. Hadmas Roxana o urmaream inca demult si hop…site-ul nou binevenit! Am iesit din alte grupuri despre diversificare, ca sa raman cu cei mai prietenosi si amabili admini si moderatori, cat si membri ai grupului asociat acestui site. Va multumesc mult pentru efortul si ajutorul pe care il faceti pentru noi! 😘☺

    • Simona
      Reply Simona martie 19, 2018 at 7:54 pm

      25❤️

  • Reply Andra martie 19, 2018 at 1:14 pm

    Buna! 🙂 Am aflat despre site de la o mamica dedicata si preocupata de nutritie de pe un grup facebook. De atunci vizitez site-ul in mod constant pentru ca sunt retete utile si gustoase pentru cei mici si chiar si mari. 😋
    Mult succes in continuare! Sa ne mai incantati cu retete si sfaturi pretioase! Pupici!

    • Simona
      Reply Simona martie 19, 2018 at 7:53 pm

      26❤️

  • Reply Sorana Daina martie 19, 2018 at 1:18 pm

    Buna ziua, citesc retetele , povestile, intamplarile mai ales cand alaptez bebeul 🤗. Atunci am timp. Sunt foarte incantata si am facut din retete si pentru noi cei mari 🙈. Recomand acest site prietenelor si nu numai 🤗!

    • Simona
      Reply Simona martie 20, 2018 at 5:53 am

      27❤️

  • Reply Diana martie 19, 2018 at 1:24 pm

    Cea mai apreciata reteta de pe site: fragezele cu branza si legume. Baietelul meu ar manca la fiecare masa 😉 Multumim ca impartasiti cu noi delicioasele retete 😊

    • Simona
      Reply Simona martie 23, 2018 at 10:05 am

      28❤️

  • Reply alexandra martie 19, 2018 at 1:24 pm

    buna. sunteti minunati. multumim pt oportunitate. ;*

    • Simona
      Reply Simona martie 23, 2018 at 10:06 am

      29❤️

  • Reply Dana martie 19, 2018 at 1:26 pm

    Buna, va urmaresc cu drag de la inceput. De aici, am aflat o gramada de lucruri utile despre nutritie. Mult succes in continuare!

    • Simona
      Reply Simona martie 23, 2018 at 10:06 am

      30❤️

  • Reply Ungureanu Camelia martie 19, 2018 at 1:29 pm

    Buna! Ii multumesc mamicii Ileana Garban care ne-a facut cunostinta! O lume prietenoasa din toate punctele de vedere…si cu parintii si mai ales cu copiii. Un loc unde te simti ca acasa! Felicitari pentru profesionalism!

    • Simona
      Reply Simona martie 23, 2018 at 10:06 am

      31❤️

  • Reply Tancau Alina martie 19, 2018 at 1:30 pm

    Buna,

    V-am descoperit prin intermediul Facebook-ului. Eu ma inspir foarte mult din retetele culinare postate, dar imi dau si un impuls pentru o alimentatie sanatoasa. Retele pentru bebelusi le gasesc perfecte ca si gustari pentru adulti sau ca si cina perfecta (cantitatea marita 🙂 ). Succes in continuare!

    • Simona
      Reply Simona martie 23, 2018 at 10:06 am

      32❤️

  • Reply Daniela martie 19, 2018 at 1:34 pm

    Buna! Retetele voastre sunt minunate, voi sunteti minunate ca faceti asta pentru noi! 🌷

    • Simona
      Reply Simona martie 23, 2018 at 10:07 am

      33❤️

  • Reply Magda Adelina martie 19, 2018 at 1:39 pm

    Buna
    Vizitez acest site destul de des!
    Rețete sunt super gustoase!
    😘

    • Simona
      Reply Simona martie 23, 2018 at 10:07 am

      34❤️

      • ND.drd. Hadmaș Roxana
        Reply ND.drd. Hadmaș Roxana martie 25, 2018 at 9:17 am

        Felicitări! Sunteți câștigătoarea concursului nostru! Vă aștept cu un e-mail în privat pe adresa noastră oficială (contact@mybabyfood.ro) sau pe pagina noastră de facebook pentru a stabili detaliile! Felicitări!

  • Reply Padurean Ramona martie 19, 2018 at 1:42 pm

    Buna Simona 😊, am fost adaugata de Bianca in acest grup minunat si de atunci nu exista zi sa nu fac ceva din retetele de pe grup. Chiar aseara am facut painicile nan pe care sotul le-a gustat pt prima data si a zis de unde ai luat reteta ca sunt foarte bune si asa m-am laudat cu grupul minunat in care sunt. Grupul si site-ul l-am recomandar tuturor mamicilor pe care le cunosc, este un mare ajutor. Multumim pt tot ce faceti! 😘❤️

    • Simona
      Reply Simona martie 23, 2018 at 10:08 am

      35❤️

  • Reply Georgescu Roxana martie 19, 2018 at 1:52 pm

    Buna! Va mulțumim ca existați! Cu ajutorul vostru, băiețelul meu mănâncă sănătos in fiecare zi!

    • Simona
      Reply Simona martie 23, 2018 at 10:08 am

      36❤️

  • Reply Stan adriana martie 19, 2018 at 2:08 pm

    Am facut cate a retete si fetita a fost tare incantata am facut budinca cu bucatele de paind si spanac foarte buna.

    • Simona
      Reply Simona martie 23, 2018 at 10:09 am

      37❤️

  • Reply Cîmpeanu Daniela martie 19, 2018 at 2:23 pm

    Buna! Un site pe care il recomand cu căldura.
    Multumim pentru minunatele retete.

    • Simona
      Reply Simona martie 23, 2018 at 10:09 am

      38❤️

  • Reply ioana martie 19, 2018 at 2:50 pm

    am descoperit site-ul prin distribuirea altora pe facebook 🙂 ar fi incantata sa cunosc mai multe

    • Simona
      Reply Simona martie 23, 2018 at 10:09 am

      39❤️

  • Reply Denisa martie 19, 2018 at 3:00 pm

    Buna!
    Am descoperit site-ul de câteva luni si sunt foarte incantata de retetele apetisante de aici.
    Mulțumim pentru minunatele idei si mult succes in continuare!!!

    • Simona
      Reply Simona martie 23, 2018 at 10:09 am

      40❤️

  • Reply Georgiana Manzatescu martie 19, 2018 at 3:00 pm

    Buna,
    Urmaresc cu interes de mult timp postarile fiindca urmeaza (cam intr-o luna) sa incepem diversificarea; vreau sa fac alegerile cele mai bune cu putinta pentru bebita mea
    O primavara frumoasa sa aveti!

    • Simona
      Reply Simona martie 23, 2018 at 10:10 am

      41❤️

  • Reply Alina martie 19, 2018 at 3:31 pm

    Buna 😊. Eu am descoperit site-ul in urma cu cateva luni si va urmaresc cu mare interes. Mi se pare a fi un loc excelent pentru inspiratie. 😘

    • Simona
      Reply Simona martie 23, 2018 at 10:10 am

      42❤️

  • Reply Dorina Vasilache martie 19, 2018 at 4:11 pm

    Dragilor , sunteți minunate ❤️ Nu ma prea pricep la cuvinte dar va spun așa: ca nu mai știu exact cum v am descoperit , cert este ca va iubesc ! Am învățat multe lucruri interesante de la fiecare in parte !
    Cel mai mult îmi place ca este un grup pașnic fără cearta fără reproșuri . Mult succes in continuare ! Va pup si va iubesc ! ❤️❤️❤️

    • Simona
      Reply Simona martie 23, 2018 at 10:10 am

      43❤️

  • Reply Cristina martie 19, 2018 at 4:28 pm

    Buna!🤗 eu v-am descoperit intamplator tot cautand retete pentru puiul meu. A fost dragoste la prima vedere! Toate, absolut toate retetele mi s-au parut excelent prezentate si numai bune de incercat. 😉 In plus am remarcat o caldura aparte in grupul de pe fb, m-am simtit ca intre prietene sau chiar mai mult. Va doresc sanatate, inspiratie si pui papaciosi, veseli si sanatosi!Numai bune!😘😘😘

    • Simona
      Reply Simona martie 23, 2018 at 10:10 am

      44❤️

  • Reply Lumy martie 19, 2018 at 5:12 pm

    Buna! La cat mai multe accesari si cat mai multi urmaritori.Le mritati din plin.Retete gustoase si pt toata lumea se regasesc deopotriva aici.Felicitari doamnelor pt retete si pt articolele de specialitate care pe mine m-au invatat multe.Multumesc pt efortul pe care il depuneti in acest proiect care ne este folositor tuturor

    • Simona
      Reply Simona martie 23, 2018 at 10:11 am

      45❤️

  • Reply Madalina Moldovan martie 19, 2018 at 6:52 pm

    Salut 😍. Spre norocul meu m-a adaugat o prietena in grupul de pe FB, citisem cartea Roxanei, stiam deja mybabyfood, dar sincer, credeam ca e ca orice fel de site de retete, in poze e frumos si cand reproduci reteta iese epic fail. Dar pe grup m-am luminat, sunteti grozave, ne raspundeti rapid, ne laudati pentru o simpla tocanita, veniti cu idei se retete, ne indrumati. De cand v-am gasit si mi-am luat si multicooker gatitul a devenit altfel. Pe langa ca fac super mancaruri pentru bebe, mananc si eu sanatos, si orice intrebare am primesc raspuns rapid si intr-un mod frumos. Mai ales ca am cui sa ma laud cu ce gatesc, ma simt masterchef de cand v-am gasit.
    Va recomand oricarei mamici care intelege importanta alimentatiei copiilor, si celor care nu inteleg, aveti destula rabdare, ca atare sanse mari sa schimbati mentalitatea din Romania.
    Sunteti super, imi place de voi maxim, mancarea a devenit altfel acuma 😍😍.

    • Simona
      Reply Simona martie 23, 2018 at 10:12 am

      46❤️

  • Reply Alexandra Dinu martie 19, 2018 at 7:22 pm

    Faceți o treaba extraordinara, ajutati mamici la început de drum in ale diversificarii, si chiar al gătitului in general.
    Meritați fiecare 👍!

    • Simona
      Reply Simona martie 23, 2018 at 10:12 am

      47❤️

  • Reply Luciana martie 19, 2018 at 8:01 pm

    Faceti o treabă minunata! Grupul este unul dintre preferatele mele,o rețeta preferată nu am pentru că iar îmi plac și pe lângă asta ne oferiți și alte informații utile. Mulțumim!

    • Simona
      Reply Simona martie 23, 2018 at 10:12 am

      48❤️

  • Reply Lili martie 19, 2018 at 8:13 pm

    va multumesc ca impartasiti cu noi munca voastra 😊Va apreciez mult! va urmaresc de putin timp dar sunt foarte multumita de ceea ce gasesc aici 😊
    idei deosebite, recomandari bune, retete delicioase!
    Sursa mea de inspiratie zi de zi!

    • Simona
      Reply Simona martie 23, 2018 at 10:12 am

      49❤️

  • Reply Georgiana Georgescu martie 19, 2018 at 8:49 pm

    V-am descoperit pe un grup de diversificare. Cei mai buni biscuiți pe care fi-mea ii manca sunt de pe blogul vostru. Va mulțumesc ca existați și va urmăresc cu mare interes.

    • Simona
      Reply Simona martie 23, 2018 at 10:13 am

      50❤️

  • Reply Lixandra Roxana martie 19, 2018 at 8:51 pm

    Pur și simplu va ador! 😍😘

    • Simona
      Reply Simona martie 23, 2018 at 10:13 am

      51❤️

  • Reply Alina Paun martie 19, 2018 at 9:09 pm

    Inspirația de zi cu zi! Mereu găsesc retete pe placul micuței mele! Va mulțumim!

    • Simona
      Reply Simona martie 23, 2018 at 10:13 am

      52❤️

  • Reply Cristina Enache martie 19, 2018 at 9:12 pm

    Bună! Eu urmăream multe grupuri, pentru rețete. Am încercat câteva, fără succes la copil, total neapetisante🙄 Apoi am găsit grupul și după ce câteva săptămâni am tot studiat, am început sa fac una, alta. Tot ce am pregătit a fost mâncat, și de bebe și de noi! Arata a mâncare comestibila, e buna, ușor de făcut!
    Nu mai știu cum am găsit grupul dar îmi e foarte util, are o atmosfera prietenoasa, lumea e pașnică. Și ma simt și eu un pic bucareasa cu ajutorul rețetelor din grup 😁👩‍🍳

    • Simona
      Reply Simona martie 23, 2018 at 10:14 am

      53❤️

  • Reply Manolache Anca martie 19, 2018 at 9:18 pm

    Odata cu diversificarea baiatului am descoperit si blogul, care imi este de MARE ajutor, oferindu.mi retete delicioase dar si informatii pretioase!

    • Simona
      Reply Simona martie 23, 2018 at 10:14 am

      54❤️

  • Reply Ciobanasu Cristina martie 19, 2018 at 9:24 pm

    Sunteti cei mai buni😊

    • Simona
      Reply Simona martie 23, 2018 at 10:15 am

      55❤️

  • Reply Ioana Popescu martie 19, 2018 at 10:00 pm

    Va urmăresc cu mare interes , sunteți minunate!
    Am găsit Rețete in grup pe care fetița mea le adora, deci ce se poate compara cu bucuria unei mame atunci când își vede copilul savurând o porție delicioasa !?!
    Va pup

    • Simona
      Reply Simona martie 23, 2018 at 10:15 am

      56❤️

  • Reply Diana Spridon martie 19, 2018 at 10:16 pm

    Multumim pentru efortul depus, ideile minunate de meniuri echilibrate pentru bebeluși, dar mai ales pentru toate informatiile utile si clare! Ador #mybabyfood

    • Simona
      Reply Simona martie 23, 2018 at 10:15 am

      57❤️

  • Reply Tatiana martie 19, 2018 at 10:42 pm

    Bună,eu v-am descoperit întâmplător,căutând rețete pentru bebelușul meu mofturos!Am avut succes cu unele dintre ele.Ce îmi place ca sunt simple și rapide iar dacă nu mânca nu fac cu nervi ca am pierdut timpul degeaba. Mulțumesc ca ne împărțiți din inspirația voastră!

    • Simona
      Reply Simona martie 23, 2018 at 10:15 am

      58❤️

  • Reply Magdalena Caimacan martie 20, 2018 at 5:54 am

    Sesiunea de intrebari este cea mai tare. Nu trebuie să întreb si tot învăț multe. Multumesc!

    • Simona
      Reply Simona martie 23, 2018 at 10:16 am

      59❤️

  • Reply Irina Bakos martie 20, 2018 at 6:59 am

    Un site cu muuulte informatii utile si retete sanatoase ❤

    • Simona
      Reply Simona martie 23, 2018 at 10:16 am

      60❤️

  • Reply Andreea Constantinescu martie 20, 2018 at 7:47 am

    Sunt cea mai bucuroasa ca am descoperit acest site si grupul de pe Facebook! O sursa foarte buna de inspiratie la capitolul nutritie si retete! Felicitari doamnelor care se ocupa de acest site si mii de multumiri! Economisesc foarte mult timp atunci cand gatesc, datorita retetelor diversificate si usor de gatit, chiar si pentru o mamica novice la capitolul bucatarie!

    • Simona
      Reply Simona martie 23, 2018 at 10:16 am

      61❤️

  • Reply Kinga martie 20, 2018 at 8:24 am

    Buna. Am descoperit site ul prin Roxana. In curand voi incerca si retetele pentru bebelusa mea.

    • Simona
      Reply Simona martie 23, 2018 at 10:16 am

      62❤️

  • Reply Vladu Ana-Maria martie 20, 2018 at 8:37 am

    Si eu sunt incantata de pagina/ site-ul vostru. Din cel puțin 2 motive:
    1. Pana acum nu am întâlnit decât critica constructiva (nu s-a intrat cu bocancii, nu s-a dat cu pietre) ceea ce pe mine una m-a relaxat si m-a facut sa accept toate propunerile. Spre binele meu si al copiilor mei. Nu toate avem răbdarea sa citim articole detaliate despre toate produsele pe care le folosim/ le foloseau mamele noastre si cand primești o atenționare sub forma un sfat avizat (a se citi sfat exact asa cum ar trebui sfaturile sa fie: bine intenționate aka tonul face muzica) tinzi sa accepți fara sa te simti certată.
    2. Chiar imi plac rețetele postate si de celelalte mamici.
    3. Imi place echipa.
    La mai mare!

    • Simona
      Reply Simona martie 23, 2018 at 10:17 am

      63❤️

  • Reply Stan Anca martie 20, 2018 at 8:50 am

    Ma bucur ca v-am descoperit. Deja testam retetele sunt super ❤❤❤…

    • Simona
      Reply Simona martie 23, 2018 at 10:17 am

      64❤️

  • Reply Maria Hodea martie 20, 2018 at 9:40 am

    Bunaaa!
    V-am întâlnit pe facebook și bine îmi pare! Sunteți o oază de inspirație cu articolele voastre.
    Vă urmăresc zilnic, I like it 🙂
    Mult succes în continuare! 🤗🎉

    • Simona
      Reply Simona martie 23, 2018 at 10:17 am

      65❤️

  • Reply Pleșcuță Mădălina martie 20, 2018 at 9:44 am

    Bună!
    Am descoperit întâmplător pagina însă am observat repede minunățiile de rețete.
    În ceea ce privește rețeta preferata din cele incercate se remarca detașat negresa baby care nu este numai rețeta preferata a lui bebe ci a întregii familii. Cu toate acestea sunt apreciate toate preparatele pe care le-am gătit inspirata fiind din rețetele dvs. .
    Așteptăm cât mai multe rețete la fel de bune și în special de dulcegării pentru un bebiță mâncăcios.
    Vă mulțumim pentru munca depusă și vă îmbrățișăm cu drag!

    • Simona
      Reply Simona martie 23, 2018 at 10:18 am

      66❤️

  • Reply Craciun Lavinia martie 20, 2018 at 10:18 am

    Retete delicioase si f inventive! Yammy

    • Simona
      Reply Simona martie 24, 2018 at 10:25 am

      67❤️

  • Reply Monica Fruja martie 20, 2018 at 10:19 am

    Cel mai cool grup ever❤ Cautam de mult asa ceva, are de toate pentru o mamica mereu in pana de idei culinare (ca mine:)). Multuuuumim si continuati tot asa! Pupici bebelicesti!

    • Simona
      Reply Simona martie 24, 2018 at 10:26 am

      68❤️

  • Reply Diana Valentina martie 20, 2018 at 10:21 am

    Si eu sunt foarte încântată că v-am descoperit 😍♥️
    Am facut la copii mei cateva retete , sunt încântați si eu sunt fericită!
    Keep up the good work!!

    • Simona
      Reply Simona martie 24, 2018 at 10:28 am

      69❤️

  • Reply Terbea Daniela martie 20, 2018 at 10:31 am

    O sursa de inspirație.. Rețete pentru bebei diversificați 🥦🥕🌶🍌🍊🥒🥑🍓

    • Simona
      Reply Simona martie 24, 2018 at 10:29 am

      70❤️

  • Reply Frasincar Roxana martie 20, 2018 at 10:31 am

    Am adorat acest site din prima clipa.❤ Va iubim din inima! 😍😘❤

    • Simona
      Reply Simona martie 24, 2018 at 10:29 am

      71❤️

  • Reply Filip Andrada martie 20, 2018 at 10:32 am

    Iubesc retetele sanatoase si atat de diversificate incat nu Este o zi in care sa ma gandesc ce vom avea La masa !! Multumim 🤗😍

    • Simona
      Reply Simona martie 24, 2018 at 10:29 am

      72❤️

  • Reply Nicolaescu Oana martie 20, 2018 at 10:54 am

    Buna, va urmaresc de la inceput, sunteti extraordinare! De retete nici nu mai vorbim, cele pe care le am testat sunt tare buneee 🤗! Bafta in continuare! 😘

    • Simona
      Reply Simona martie 24, 2018 at 10:30 am

      73❤️

  • Reply Judith Noemi martie 20, 2018 at 12:07 pm

    Am descoperit recent mybabyfood.ro doar ce am început diversificarea, dar deja mi-am făcut o lista cu rețetele pe care le vom încerca 😍

    • Simona
      Reply Simona martie 24, 2018 at 10:30 am

      74❤️

  • Reply Costin Alexandra martie 20, 2018 at 12:12 pm

    Iubesc tot ceea ce faceti. Retetele sunt absolut minunate, ma inspira zilnic. Multumesc pt toata munca voastra in folosul piticilor nostri. Succes in continuare!

    • Simona
      Reply Simona martie 24, 2018 at 10:30 am

      75❤️

  • Reply Ghimis Simona martie 20, 2018 at 1:01 pm

    Va urmăresc cu perseverență, insa timpul nu îmi permite sa incerc toate rețetele. Mă bucur că există un asemenea grup și sunteți sursa mea de inspiratie în bucătărie, unde adaptez rețetele pe placul mofturosului din dotare. Mulțumim și la mai multe luni!

    • Simona
      Reply Simona martie 24, 2018 at 10:31 am

      76❤️

  • Reply Andreea Birsan martie 20, 2018 at 1:41 pm

    Multe retete foarte bune si usor de preparat. Foarte util pentru mamicile ocupate toata ziua cu piticii ❤️

    • Simona
      Reply Simona martie 24, 2018 at 10:31 am

      77❤️

  • Reply Alexandra Stefan martie 20, 2018 at 2:38 pm

    As recomanda acest site fiecarei mamici la inceout de drum

    • Simona
      Reply Simona martie 24, 2018 at 10:31 am

      78❤️

  • Reply Recean Ramona martie 20, 2018 at 3:32 pm

    O sursa extraordinara de inspirație pentru rețete pe care eu personal nu as fii crezut ca le pot manca sau sa I le gătesc fetiței. Felicitări !!

    • Simona
      Reply Simona martie 24, 2018 at 10:31 am

      79❤️

  • Reply Oana martie 20, 2018 at 5:37 pm

    Va multumesc pt inspirația din fiecare zi! 🤗 La cat mai multe retete si cat mai multe realizari ( pe toate planurile)!

    • Simona
      Reply Simona martie 24, 2018 at 10:32 am

      80❤️

  • Reply Mădălina martie 20, 2018 at 7:58 pm

    Ma bucur tot mai mult ca v-am descoperit, pe lângă minunatele retetele, pentru mine e și un mod simpatic de a socializa, grupul fiind foarte prietenos și plin cu informații utile. 🌼

    • Simona
      Reply Simona martie 24, 2018 at 10:32 am

      81❤️

  • Reply Loredana martie 20, 2018 at 8:12 pm

    Multumesc ca sunteti! Am aflat de Dvs. de pe Facebook, multe retete facute, unele cu succes, altele fara succes ( bebe mofturos 🤫😉 ).
    Dar pentru mine sunteti un real ajutor!
    🤗💐

    • Simona
      Reply Simona martie 24, 2018 at 10:32 am

      82❤️

  • Reply Decu Mada martie 20, 2018 at 8:28 pm

    Sunteti minunati !
    Nu am foarte multe retete pe care le pot testa deoarece bebica e inca micuta dar va urmaresc zilnic bunataturile si de fiecare data cand am avut nevoie am primit raspuns .
    Apoi,comunitatea e foarte placuta drept pentru care sunteti la loc de cinste, recomandati in grupul meu si catre alte mamici .

    • Simona
      Reply Simona martie 24, 2018 at 10:32 am

      83❤️

  • Reply Nicoleta Gogoanta martie 20, 2018 at 9:16 pm

    Am descoperit pagina in momentul in care am inceput sa citesc despre diversificare.

    • Simona
      Reply Simona martie 24, 2018 at 10:33 am

      84❤️

  • Reply Treuica Alin martie 21, 2018 at 6:52 am

    Am descoperit pagina de la nasul meu….

    • Simona
      Reply Simona martie 24, 2018 at 10:33 am

      85❤️

  • Reply Elena martie 21, 2018 at 8:02 am

    Pe mine m-a adaugat o prietena si cu siguranta este cel mai excelent grup din care fac parte!!
    In fiecare zi gatesc cu voi!Toate retetele sunt minunate!Una dintre preferate este reteta biscuitilor cu merisoare!

    • Simona
      Reply Simona martie 24, 2018 at 10:33 am

      86❤️

  • Reply Drila abi9 martie 21, 2018 at 9:33 am

    Am aflat întâmplător pe facebook
    Vă dorim succes și vă mulțumim că ne sunteți alături!
    Inspiratia mea de zi cu zi.Va multumesc ca existati.

    • Simona
      Reply Simona martie 24, 2018 at 10:33 am

      87❤️

  • Reply bulilete adelina martie 21, 2018 at 9:35 am

    Iubesc retetele sanatoase si atat de diversificate incat nu Este o zi in care sa ma gandesc ce vom avea La masa !! Multumim

    • Simona
      Reply Simona martie 24, 2018 at 10:34 am

      88❤️

  • Reply claudiu drila martie 21, 2018 at 9:36 am

    Ma bucur tot mai mult ca v-am descoperit, pe lângă minunatele retetele, pentru mine e și un mod simpatic de a socializa, grupul fiind foarte prietenos și plin cu informații utile. 🌼

    • Simona
      Reply Simona martie 24, 2018 at 10:34 am

      89

  • Reply gelu bulilete martie 21, 2018 at 9:37 am

    Va multumesc pt inspirația din fiecare zi! 🤗 La cat mai multe retete si cat mai multe realizari ( pe toate planurile)!

    • Simona
      Reply Simona martie 24, 2018 at 10:34 am

      90❤️

  • Reply Abigaiela martie 21, 2018 at 9:37 am

    O sursa extraordinara de inspirație pentru rețete pe care eu personal nu as fii crezut ca le pot manca sau sa I le gătesc fetiței. Felicitări !!

    • Simona
      Reply Simona martie 24, 2018 at 10:35 am

      91❤️

  • Reply Mirabela Matei martie 21, 2018 at 10:18 am

    Bună ziua!
    V-am descoperit de pe facebook, ma bucur foarte mult ca fac parte din acest grup unde avem atâtea lucruri interesante în special despre diversificare abia aștept sa citesc toate articolele care sunt foarte folositoare în viață noastră de zi cu zi. Succes în tot ce v-ati propus să faceți.
    Va recomand cu mare drag.

    • Simona
      Reply Simona martie 24, 2018 at 10:35 am

      92❤️

  • Reply Nemeş Magdalena martie 21, 2018 at 11:55 am

    Mă bucur foarte mult că v-am descoperit! Sunteți sursa de ispirație pentru fiecare zi şi pentru asta vă mulțumim!

    • Simona
      Reply Simona martie 24, 2018 at 10:35 am

      93❤️

  • Reply Ioana Andreea Barbu martie 21, 2018 at 11:58 am

    Am fost adăugată pe grup de o prietena și nu pot decât sa-i mulțumesc. E cel mai frumos grup din care fac parte, plin de retete super și mămici drăguțe. Pe lângă Rețetele minunate in urma cărora salivez zilnic, ce îmi place cel mai mult pe grup e bunătatea și liniștea de care dau dovada membrii dar mai ales adminii. Sunteți minunate! 😘😘

    • Simona
      Reply Simona martie 24, 2018 at 10:35 am

      94❤️

  • Reply Alina martie 21, 2018 at 1:44 pm

    Buna ziua! Am descoperit Mybabyfood , pe facebook, intr-o discutie de mamici. Ma inspir in a face mancaruri pentru fetita si pentru intreaga familie.Succes!

    • Simona
      Reply Simona martie 24, 2018 at 10:35 am

      95❤️

  • Reply Gabriela martie 21, 2018 at 1:48 pm

    Sunteti o reală sursă de inspirație. Va multumesc pentru rețetele minunate 🙂

    • Simona
      Reply Simona martie 24, 2018 at 10:36 am

      96❤️

  • Reply Bărbat Mihaela martie 21, 2018 at 9:22 pm

    Va doresc la cat mai multe like uri si cat mai multi urmaritori pentru ca ne sunteți de un real ajutor cand nu mai stim ce sa gătim celor mici si chiar pentru noi!😍😍 Vă doresc sa aveti parte de cat mai multe realizari on continuare si succes! Va multumim pentru tot❤❤❤❤

    • Simona
      Reply Simona martie 24, 2018 at 10:36 am

      97❤️

  • Reply Irina martie 22, 2018 at 3:46 am

    Am descoperit pagina dumneavoastra pe un grup de pe facebook si ma bucur de acest lucru.

    • Simona
      Reply Simona martie 24, 2018 at 10:36 am

      98❤️

  • Reply Rotaru Andreea Isabela martie 22, 2018 at 5:29 am

    De aproape un an (când am inceput diversificarea) sunteți sursa noastră de inspirație și informație! Vă mulțumesc că ne împărtășiți atât rețetele sănătoase cât și informații prețioase privind alimentația sănătoasă și alimentele sănătoase! Faceți o treabă minunată ! Felicitări! Vă iubim! ❤

    • Simona
      Reply Simona martie 24, 2018 at 10:36 am

      99❤️

  • Reply Gogonea andreea martie 22, 2018 at 7:28 am

    Multumim pt rețetele minunate.mult succes in continuare

    • Simona
      Reply Simona martie 24, 2018 at 10:37 am

      100❤️

  • Reply Alexandra martie 22, 2018 at 7:32 am

    V.am gasit printr.o recomandare pe un grup pe facebook si de atunci ne bucuram de retete minunate😍 multumim!

    • Simona
      Reply Simona martie 24, 2018 at 10:38 am

      101❤️

  • Reply Camelia Rus martie 22, 2018 at 7:35 am

    Sunt o mămică mereu în căutare de soluții sănătoase în ceea ce privește alimentația bebelușului meu. Încă de când am început diversificarea, am fost mereu în alertă, urmărindu-i pe toți, mai ales pe bunici ( 😀 ), nedorind ca aceștia să îi ofere copilului meu „atenții” (știți voi despre ce e vorba). V-am descoperit pe facebook și îmi plac extrem de mult rețetele voastre. E tare greu să aleg o rețetă favorită, însă cum suntem mare fani brioșe, ne-am îndrăgostit de brioșele cu brânză și broccoli. Voi recomanda site-ul și prietenelor mele, căci și ele sunt la fel de stricte ca mine în privința alimentației sănătoase. 😀

    • Simona
      Reply Simona martie 24, 2018 at 10:38 am

      102❤️

  • Reply Diana Dobocan martie 22, 2018 at 7:46 am

    Pot sa spun ca sunteți minunate și aveți retete ce îți lasă gura apa😋😋
    Am aflat de voi de pe grupul de diversificare,din care fac parte.era vb de un concurs cu produse naturale,printre care erau și uleiuri presate la rece.
    Și uite așa am aflat de voi,dar și de uleiurile de la Somcuta😍😋

    • Simona
      Reply Simona martie 24, 2018 at 10:38 am

      103❤️

  • Reply Adelina B. martie 22, 2018 at 7:57 am

    Bună ziua. Ma bucur ca am descoperit blogul dvs pt ca am găsit și rețete cu pseudocereale. Felicitări pt ceea ce faceți!

    • Simona
      Reply Simona martie 24, 2018 at 10:38 am

      104❤️

  • Reply Claudiu D. martie 22, 2018 at 7:58 am

    Bună ziua. Ma bucur ca am descoperit blogul dvs pt ca am găsit și rețete cu pseudocereale. Felicitări pentru tot ceea ce faceți!

    • Simona
      Reply Simona martie 24, 2018 at 10:39 am

      105❤️

  • Reply Roxana martie 22, 2018 at 8:51 am

    O altfel de carte de bucate. Mai veselă, mai explicită, mai constructivă, mai educativă și mai interactivă.

    • Simona
      Reply Simona martie 24, 2018 at 10:39 am

      106❤️

  • Reply Carmen martie 22, 2018 at 9:11 am

    Buna ziua, de la o prietena am descoperit pagina d-voastră 😊 si de atunci mă inspir zi de zi de pe mybababyfood.ro…va mulțumesc .o zi minunata!

    • Simona
      Reply Simona martie 24, 2018 at 10:39 am

      107❤️

  • Reply Roxana martie 22, 2018 at 12:17 pm

    Prima data cand am intrat pe mybabyfood eram o profana in ale alimentatiei copiilor. Vazusem un like de la o colega nutritionista si mi-am zis ca trebuie sa fie de bine si ma bucur foarte mult ca nu m-am inselat. De cand am inceput diversificarea ma ajutati foarte mult 🙂
    Succes in continuare!

    • Simona
      Reply Simona martie 24, 2018 at 10:39 am

      108❤️

  • Reply Anca Pantin Cozma martie 22, 2018 at 1:34 pm

    V-am descoperit de curând și a fost dragoste la prima vedere!!! ❤️

    • Simona
      Reply Simona martie 24, 2018 at 10:40 am

      109❤️

  • Reply Nita Alistar Oana Raluca martie 22, 2018 at 3:58 pm

    Buna seara! Eu abia ieri am descoperit acest site si, sicer, inca nu am apucat sa citesc niciun articol! O seara buna

    • Simona
      Reply Simona martie 24, 2018 at 10:40 am

      110❤️

  • Reply Ioana Alinta martie 22, 2018 at 6:22 pm

    Buna seara! Am descoperit MyBabyFood cautand retete sanatoase pentru cel mic.

    • Simona
      Reply Simona martie 24, 2018 at 10:40 am

      111❤️

  • Reply Anamaria Mihai martie 22, 2018 at 8:27 pm

    Bună
    Îmi place mult acest blog și rețetele postate.
    Am reușit sa gătesc câteva dintre ele și sa le postez pe grupul de pe facebook.
    Am recomandat blogul prietenelor mele care au fost foarte incantate.

    • Simona
      Reply Simona martie 24, 2018 at 10:41 am

      112❤️

  • Reply Florentina martie 22, 2018 at 8:30 pm

    My Baby Food provoacă dependenta!!!Am avut norocul de a descoperi site-ul , pagina de Facebook si ulterior grupul.In grup sunt toate mamicile pe care le cunosc.Le-am cooptat cu drag.Sunteti minunate,fetelor ! Simona,Roxana,Adriana ♡♡♡ Cu voi devenim mame mai bune.

    • Simona
      Reply Simona martie 24, 2018 at 10:41 am

      113❤️

  • Reply Achim martie 23, 2018 at 7:43 am

    Am învățat atâtea lucruri frumoase de la voi! Succes in continuare! O primăvară superba va doresc cu drag!😘

    • Simona
      Reply Simona martie 24, 2018 at 10:41 am

      114❤️

  • Reply Sosdean Corina martie 23, 2018 at 8:06 am

    Voi folosi toate informațiile de pe BabyFood pentru începerea diversificării!!!

    • Simona
      Reply Simona martie 24, 2018 at 10:41 am

      115❤️

  • Reply Sabau Mirela martie 23, 2018 at 8:16 am

    Va salut ! Am descoperit MyBabyFood cu ajutorul Roxanei citind sfaturile, despre alimentatia sanatoasa a bebelusilor, pe care le oferea mamicilor pe un alt grup. Astfel , am gasit aici retete minunate pt fetita mea . Va urmaresc cu drag !

    • Simona
      Reply Simona martie 24, 2018 at 10:41 am

      116❤️

  • Reply Ivona martie 24, 2018 at 11:37 am

    Îmi place și va urmăresc cu drag. Când sunt in pana de idei, găsesc cu siguranța o idee buna. Așa ca felicitări! ❤️❤️

    • Simona
      Reply Simona martie 24, 2018 at 7:12 pm

      117❤️

  • Reply Andreea martie 24, 2018 at 11:40 am

    Multa inspiratie in continuare, pentru cat mai multe retete gustoase, care sa ne inspire si pe noi!

    • Simona
      Reply Simona martie 24, 2018 at 7:13 pm

      118❤️

  • Reply Iuliana S martie 24, 2018 at 11:45 am

    La cat mai multe! Tot ce vreau sa spun este ca de cand am descoperit acest blog/grup, am renuntat la milte alte grupuri. Am
    Gasit aici tot ce imi doresc fara sa pierd timp pe mai multe alte grupuri. Va multumesc pt tot ceea ce faceti?

    • Simona
      Reply Simona martie 24, 2018 at 7:13 pm

      119❤️

  • Reply Tabita martie 24, 2018 at 11:47 am

    M-am inspirat de multe ori din retetele de pe acest site, foarte de ajutor. Imi doresc sa incerc si crenvurstii din piept de pui,sper cat de curand. Succes in continuare!

    • Simona
      Reply Simona martie 24, 2018 at 7:14 pm

      120❤️

  • Reply Bianca Jucan martie 24, 2018 at 12:10 pm

    Mulțumim pentru toate Rețetele si informațiile primite . Foarte buna ideea creării grupului, o grămada de retete delicioase ! Succes in continuare 🙂

    • Simona
      Reply Simona martie 24, 2018 at 7:15 pm

      121❤️

  • Reply B. GELU martie 24, 2018 at 9:38 pm

    Am descoperit mybebefood.ro pe facebook sunteti cei mai tari . Va recomand tuturor mamicilor .

    • Simona
      Reply Simona martie 25, 2018 at 5:02 am

      122❤️